Очищення корпусу судна з використанням системи Brush-Kart

Однією із головних проблем, з якою стикаються судновласники, є біохімічна корозія – обростання дна корпусу судна різноманітними водоростями та іншими морськими організмами. Поступове обростання корпусу судна призводить до дуже негативних наслідків:

Система Brush-Kart

  • збільшується втрата швидкості судна, яка може досягати -30%;
  • збільшується витрата палива на 20 – 25% через обростання корпусу судна і ще на 5 – 8% через обростання суднового гвинта. Таким чином загальна витрата палива може досягти 25 – 33% і більше.

Одним із найбільш популярних способів вирішення даної проблеми є підводне очищення корпусу судна, яке стоїть на рейді, підготовленими водолазами з використанням спеціального обладнання. Найбільш високоефективним, в даному випадку, є система Brush-Kart – гідравлічне обладнання для підводного очищення корпуса судна і полірування гвинтів.

Система Brush-Kart

Система Brush-Kart це 170 кілограмова очисна машина, яка складається з:

  • екологічного двигуна
  • двох насосів;
  • повітряного компресора;
  • резервуара для масла;
  • крана-консолі для опускання і підйому пристрою з трьома головками, які виконують функцію очищення;
  • пристрою для полірування гвинтів;
  • шлангів високого та низького тиску.

Система Brush-Kart із трьома головками для очистки дозволяє очищати до 1500-2000 м2/год смугами по 1,25 метра завширшки і до 12 метрів завдовжки. Крім того дана система має спеціальний пристрій для полірування гвинтів, який складається із щітки для полірування лопатей гвинтів.

Винятковою особливістю системи Brush-Kart є конструкція щіток, яка дозволяє працювати з різноманітними конструкціями корпусу судна, враховуючи круті кути. Крім того очисна машина має автоматичну систему і спеціальні гумові насадки для придушення ударів під час роботи.

Очищення судна за допомогою Brush-Kart

Компанія «Дайвінг Марін Сервіс» у своїй роботі по очищенню корпусу судна і полірування гвинтів, використовує найновішу систему Brush-Kart, яка дозволяє за короткі строки якісно виконувати поставлені завдання від судновласників. Наша компанія не тільки займається підводним очищенням суден на рейді, але і є офіційним та єдиним в Україні представником компанії Piccard Divers (http://www.piccard.gr) – виробника очисної системи Brush-Kart. За усіма додатковими питаннями щодо співпраці і даної системи просимо звертатися за наявними контактами на нашому сайті.

Меню