ТОВ «Дайвінг Марін Сервіс»

підводно-технічні роботи будь-якої складності

Коротка інфомація про компанію

Постачання суден

Сьогодні «Дайвінг Марін Сервіс» за правом може пишатися одним з провідних місць у сфері надання підводнотехнічних водолазних робіт в Україні.

Починаючи з надання морських послуг судновласникам, ми в короткі терміни розширили поле своєї діяльності. Наша енергія, довіра партнерів і клієнтів, професійна команда дозволяє розкривати потужний потенціал компанії і реалізовувати проєкти по всьому світу.

Наша компанія має досвід проведення підводнотехнічних робіт будь-якої складності: обстеження, очищення та ремонту суден під водою, обстеження і ремонту гідротехнічних споруд, забезпечення судів і т.д. Тому ми готова запропонувати Вам співпрацю, яка принесе обопільну користь.

Компанія «Дайвінг Марін Сервіс» пишається довірою всіх судновласників, з якими співпрацює, з багатьма вже підписані договори на постійне обслуговування. Ми будемо і далі розширювати спектр послуг для Вас, використовуючи свій потенціал і перспективи розвитку, а Ви можете бути впевнені, що замовлені Вами підводно-технічні роботи будуть виконані в повному обсязі, якісно і максимально швидко.

основні напрямки

Ціль компанії

Максимально якісне і повне обслуговування суден під водою, обстеження гідротехнічних споруд (ГТС), забезпечення судів відповідно до найвищих світових стандартів. Наша стратегія спрямована на зміцнення лідерських позицій на ринку надання морських послуг. Впевненість в досягненні поставлених завдань ґрунтується на якісному менеджменті, наявності сучасних ресурсів і професіоналізмі всіх без винятку фахівців компанії, які не просто мають відповідну кваліфікацію, а й віддані улюбленій справі.

Полірування судна
Підводні роботи із судами на рейді
Підводне обстеження гідротехнічних споруд і морських об’єктів
Підводні водолазні роботи

Принципи нашої роботи

Мобільність
Якість
Стислі терміни
Індивідуальний підхід
Дотримання договорів

Мобільність

В найкоротші терміни на вимогу судновласника ми приступаємо до підводно-технічних робіт практично в будь-якій точці світу.

Якість

Компанія гарантує якісне виконання робіт під водою за рахунок професіоналізму співробітників, використання передових технологій і найсучаснішого обладнання.

Стислі терміни

Ми цінуємо час замовника і реалізуємо рішення, які дозволяють досягати ефективності в найкоротші терміни.

Індивідуальний підхід

Для кожного конкретного завдання, для кожного судна ми застосовуємо індивідуальний підхід, обираючи методику, технології, необхідне обладнання і команду професіоналів.

Дотримання договорів

Будь-які відомості зберігаються в таємниці, в рамках нашого з Вами договору про співпрацю.

Полірування гвинта судна

Порти в яких працюємо

Ми працюємо по всій території України, а також в нейтральних водах Чорного і Азовського морів, включаючи всі великі порти: Миколаїв, Херсон, Одеса, Южний, Чорноморськ і т.д.Переглянути всі великі порти Ви можете на мапі:

Меню