ТОВ «Дайвінг Марін Сервіс»

підводно-технічні роботи будь-якої складності

про компанію

Постачання суден

Сьогодні ТОВ «Дайвінг Марін Сервіс» за правом може пишатися одним із провідних місць у сфері надання морських послуг судновласникам.

Починаючи із підводно-технічних робіт, ми в короткі терміни розширили сферу своєї діяльності. Наша енергія, довіра партнерів і клієнтів та професійна команда дозволяє розкривати потужний потенціал компанії і реалізовувати проекти по всьому світу.

Маючи великий досвід в обслуговуванні суден, надаючи широкий спектр якісних послуг, компанія ТОВ «Дайвінг Марін Сервіс» готова запропонувати Вам співпрацю, яка принесе обопільну користь.

Компанія «Дайвінг Марін Сервіс» пишається довірою всіх судновласників, з якими співпрацює, з багатьма вже підписані договори на постійне обслуговування. Ми будемо і далі розширювати спектр послуг для Вас, використовуючи свій потенціал і перспективи розвитку, а Ви можете бути впевнені, що замовлені Вами роботи будуть виконані в повному обсязі, якісно і максимально швидко.

основні напрямки

Ціль компанії

Максимально якісне і повне обслуговування суден відповідно до найвищих світових стандартів. Наша стратегія спрямована на зміцнення лідируючої позиції на ринку надання морських послуг. Впевненість в досягненні поставлених завдань ґрунтується на якісному менеджменті, наявності сучасних ресурсів і професіоналізмі всіх без винятку фахівців компанії, які не просто мають відповідну кваліфікацію, а й віддані улюбленій справі.

Полірування судна
Підводні роботи із судами на рейді
Підводне обстеження гідротехнічних споруд і морських об’єктів
Підводні водолазні роботи

Принципи нашої роботи

Мобільність
Якість
Стислі терміни
Індивідуальний підхід
Дотримання договорів

Мобільність

в найкоротші терміни на вимогу судновласника ми приступаємо до роботи практично в будь-якій точці світу;

Якість

компанія гарантує якісне виконання робіт за рахунок професіоналізму співробітників, використання передових технологій і найсучаснішого обладнання;

Стислі терміни

ми цінуємо час замовника і реалізуємо рішення, які дозволяють досягати ефективності в найкоротші терміни;

Індивідуальний підхід

для кожного конкретного завдання, для кожного судна ми застосовуємо індивідуальний підхід, обираючи методику, технології, необхідне обладнання і команду професіоналів;

Дотримання договорів

будь-які відомості зберігаються в таємниці, в рамках нашого з Вами договору про співпрацю.

Полірування гвинта судна

Порти в яких працюємо

Ми працюємо по всій території України, а також в нейтральних водах Чорного моря, включаючи всі великі порти: Миколаїв, Херсон, Одеса, Южний, Чорноморськ і т.д.

Меню